Müşterilerimizin Beklentilerini İstikrarlı Kalite Anlayışı İle Karşılayarak, Değer Yaratmayı Esas Alan Kurumsal Bir Firmayız. Yapımız Müşteri Odaklı Çalışma Stratejisidir ve Rekabetçi Büyüme Potansiyelimiz ile “En İyi” Yaratmak, Yönetmek ve Uygulamaktır.

Mühendislik ve yönetim bilimlerindeki en son teknolojik olanakları kullanılarak daima yüksek kalite sağlayan UBKİNŞAAT standartları uluslararası kabul görmüş kalite standartlarına dayanmaktadır. UBK İNŞAAT gelişen inşaat teknolojilerine uygun yapılar üretmektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutmak ve mükemmelleşme anlayışını esas alarak, insana, doğaya, çevreye ve topluma saygılı olarak sürdürmek, kaliteli ve nitelikli yapı anlayışını, kusursuz altyapı sistemleriyle birleştirme hedefini taşımaktadır.

Karşılıklı güven ve saygının hâkim olduğu insan kaynakları ile en iyi niteliklere sahip insan gücünü istihdam etmeyi sağlamak. Günümüz için ve gelecek kuşaklara karşı sosyal sorumluluğu yerine getirmeyi kurum kültürünün bir parçası olarak konumlandıran UBK İNŞAAT, çalışmalarını planlarken, süreklilik ilkesini ön planda tutmakta, sosyal sorumluluğun sürdürülebilir projelerden oluşması tarafındadır.

Çalışmalarında bu ilkeyi temel almakta ve toplumsal projelerinde sürdürülebilir çevre konusuna odaklanmaktadır. Misyonumuz, çevre koruma bilinciyle davranarak örnek projeler ile bu bilinci yayarak inşaat sektöründe önder bir yapı firması olmaktır.

KALİTE BİR YAŞAM BİÇİMİDİR
Menü